• Ayvalı Mahallesi Seval Caddesi Pelit Yaprağı Sokak no 1-A ETLİK/ANKARA
    info@ipekhaliyikama.net (312) 361 58 95
  •        
Hizmetlerimiz
İpek halı yıkama Hizmetlerimiz


Makine Halısı Yıkama

Halılarınız profosyonel ekiplerimiz tarafından evinizden alınıp,fırçalama makinesiyle bitkisel bazlı halı şampuanı ve profosyonel ekimiz tarafından yıkanır. Durulama ve Sıkma Fırçalama sonrasında halılar şebeke suyu ile durulandıktan sonra santrifüj-sıkma makinasında sıkılarak içindeki su ve kimyasallardan arındırılır. Asma ve Kurutma Sıkma makinesinden çıkan halılarınız kapalı ve yarı açık kurutma odalarında kurutmaya bırakılır.Paketleme ve Servis Kurutma işleminden sonra halılarınızın son kontrolleri yapılır, müşterilerimize hazır hale getirilerek adresinize servis elemanlarımız tarafından teslim edilir.

El Dokuma Halısı Yıkama

El dokuma halıları binbir zahmetle dokunmuş, yoğun emek harcanan el emeği göz nuru halılardır, bu tür halıların elbetteki değeri diğer halı türlerine göre farkı vardır, yine aynı suretle yıkanmasıda diğer halılar gibi olmamaktadır,ipek halı yıkama el dokuma halı yıkama işinde tecrübe sahibidir, firmamız dan destek alarak el dokuma halılarınızı yıkatabilirsiniz..

İpek Halı Yıkama

Duygularla ilmik ilmik dile gelen, ipek ipliklerle düğüm düğüm sanat işlenen ipek halıların yıkanma işinde uzman olan fabrikamız personeli sizlere bu anlamda çözüm sunmaktadır, ipek halılar dünyaca ünlü, çok zahmetli dokunan en değerli halı türlerindendir. Dolayısıyla bu tür halıların yıkanması, temizliğide önem arz etmektedir. İpek halı yıkama fabrikası olarak binlerce ipek halı yıkamanın yıkanmasında büyük rol aldık, sizlere hizmet vemekten mutluluk duyarız.

Yün Halı Yıkama

ipek Halı Yıkama Fabrikamızda, Yün halılarının yıkama işlemi bitkisel özlü şampuan ile yapılarak özel kurutma alanlarında hava alması sağlanmaktadır, dolayısıyla bu tarz yapılan yün halı yıkama işlemi de Halılarda kokma ve bakteri oluşumuna engel teşkil etmektedir.

Yorgan Yıkama

Yorgan yıkama konusunda hizmet veren fabrikamız, yün yorgan ipek yorgan gibi her tür yorganın ve battaniyenin yıkanması konusunda hizmet vermektedir, yorgan ve battaniyeler için özel tahsis ettiğimiz yorgan yıkama makinamız ile hijyenik bir biçimde yorgan ve battaniyelerinizi yıkıyoruz.

Halı Tamiri

Yorgan yıkama konusunda hizmet veren fabrikamız, yün yorgan ipek yorgan gibi her tür yorganın ve battaniyenin yıkanması konusunda hizmet vermektedir, yorgan ve battaniyeler için özel tahsis ettiğimiz yorgan yıkama makinamız ile hijyenik bir biçimde yorgan ve battaniyelerinizi yıkıyoruz.

Halı Overloğu

Hertürlü makina ve Saray,Koyunlu,Gümüşsuyu gibi makine fabrikasyon halıların overloğudur. 6mm – 11 mm arası genişliktedir.Fitil kullanılarak yapılır.

Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama

Halılar ve kumaş kaplı koltuklar bulundukları mekanın en önemli dekorasyon malzemelerinden biri olmasının yanı sıra, yapılarından dolayı her türlü mikroorganizmayı barındırma özelliğine sahiptir. Bu nedenle ipek halı yıkama olarak hijyenin devamlılığı için halılarınızın ve koltuklarınızın düzenli aralıklarla yıkanmasını öneriyoruz. Halılarınızın ve koltuklarınızın bulundukları yerde, zemin, tüy uzunluğu, halı türü, kumaş yapısı ve renk açısından cinsine ve koltuğun kumaşına kirlilik derecesine, kullanım durumuna göre degerlendirilerek en uygun yıkama sistemi ve kullanılması gereken makine ekipmanı tespit edilir. Daha sonra islak ve kuru köpük sistemi ile yıkanır. Yıkama işleminden sonra pırıl pırıl olan halılarınızda ve koltuklarınızda hiçbir renk değişikliği olmaz.